Dlaczego Poorboy’s World

Produkty Poorboy’s World to przede wszystkim jakość za rozsądną cenę!

Szeroka gama kosmetyków samochodowych Poorboy’s World skierowana jest zarówno do profesjonalistów jak i do pasjonatów motoryzacji dla których dbałość o szczegóły oraz perfekcja wykończenia to sprawa bezkompromisowa.

Środki czyszczące z rodziny Poorboy’s World pozwolą na usuniecie zabrudzeń z powierzchni lakieru, szyb, elementów metalowych, felg, elementów plastikowych, tapicerki skórzanej i materiałowej. Dressingi zapewnią doskonałe wykończenie i ochronę. Politury zakryją drobne niedoskonałości lakieru oraz wydobędą głębię koloru. Pasty i mleczka polerskie wśród których znajdują się także produkty AIO ( All In One przeznaczone do oczyszczenia i zabezpieczania lakierów samochodowych w jednym kroku) pozwolą na przeprowadzenie procesu korekty lakieru, a tym samym pomogą w usunięciu różnych defektów – zwłaszcza rys. Woski i sealanty nadadzą szklistość, blask i połysk. Pozostawią na lakierze ultra-mokre i lśniące wykończenie, a także ochronią lakier przed blaknięciem i oksydacją. Quick detailery zapewnią dodatkowy połysk i barierę ochronną, a ponieważ są to produkty przeznaczone do bieżącej i regularnej pielęgnacji pomogą w łatwy i szybki sposób oczyścić lekko zabrudzoną powierzchnię i usunąć z niej: kurz, smugi, plamy z wody czy odciski palców.

Odświeżacze powietrza wypełnią wnętrze samochodu aromatycznym zapachem, a produkty wykonane z wysokiej jakości mikrofibry sprawią, że używanie tych preparatów będzie bezpieczne i wyjątkowo łatwe.

Wszystkie produkty marki Poorboy’s World zostały zaprojektowane w taki sposób, aby były łatwe w aplikacji i tak aby można  było je używać zarówno w słońcu jak i w cieniu.

W efekcie dostajesz najwyższej klasy kosmetyki – maksymalny błysk, głębię koloru lakieru i naturalnie wyglądające wnętrze – w rozsądnej cenie. Po ich użyciu nawet najbardziej zaniedbany samochód odzyska dawno utracony blask.

Bestsellery

  • Poorboy's World Strip Down

    Poorboy's World Strip Down to bardzo wydajny i bezpieczny preparat przeznaczony do głębokiego oczyszczania lakieru samochodowego. Dostępne pojemności: 473ml, 946ml, 3785ml
  • Poorboy's World Non-Acid Wheel Cleaner

    Poorboy's World Non-Acid Wheel Cleaner to bezpieczny środek przeznaczony  do czyszczenia każdego rodzaju felg w tym felg wykonanych z polerowanego aluminium. Dostępne pojemności: 473ml, 946ml, 3785ml