Zostań dystybutorem

Jako przedstawiciel renomowanej marki Poorboy’s World na Polskę i Europę Centralną, gorąco zapraszamy do współpracy wszystkie firmy z branży motoryzacyjnej. Szczególnie mocno zachęcamy  właścicieli sklepów stacjonarnych i internetowych, którzy zajmują się sprzedażą części i akcesoriów samochodowych, części tuningowych oraz różnego rodzaju innych artykułów motoryzacyjnych do poszerzenia swojej oferty o profesjonalne produkty przeznaczane do auto kosmetyki.

Międzynarodowe uznanie dla jakości marki Poorboy’s World  zapewni Państwu zwiększenie poziomu satysfakcji klienta, a szeroka gama produktów pozwoli na przeprowadzenie pełnego procesu auto detailingu bazując tylko na jednej marce.

W swojej gamie posiadamy tradycyjne kosmetyki samochodowe takie jak woski, pasty polerskie, środki do pielęgnacji wnętrza, skóry, opon i tworzyw sztucznych oraz bardzo popularne w Zachodniej Europie i Stanach Zjednoczonych produkty do szybkiej pielęgnacji samochodu tzw Quick Detailery. Wystarczy szybka aplikacja jednego z naszych środków w sprayu, oraz użycie ściereczki z mikrofibry, aby samochód na nowo lśnił pełnią blasku!

Produkty Poorboy’s World zostały starannie dobrane w oparciu o wieloletnie doświadczenie entuzjastów z branży i długotrwałe, pracochłonne testy. Naszą misją jest zapewnienie najwyższej jakości produktów i optymalizacja kosztów opakowań. U nas płacisz tylko za jakość!

Klientów indywidualnych, dealerów samochodowych,  właścicieli autokosmetyk oraz autokomisów zapraszamy do zakupów produktów Poorboy’s World u naszych autoryzowanych dystrybutorów, których z łatwością znajdziecie Państwo w dziale / Punkty Sprzedaży / .